Umyvadlová baterie Multi bez výpusti chrom MU271

SIKO páková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti. V oblém designu. V chromovém provedení. Průtok baterie je 16 litrů/minutu. Výška baterie je... více informací »
Umyvadlová baterie Multi bez výpusti chrom MU271
Značka: Multi
469 Kč
Ověřit dostupnost
SIKO páková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti. V oblém designu. V chromovém provedení. Průtok baterie je 16 litrů/minutu. Výška baterie je...

SIKO páková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti. V oblém designu. V chromovém provedení. Průtok baterie je 16 litrů/minutu. Výška baterie je 10,2 cm. Ramínko je ve výšce 4,1 cm.
Hodně povedený kousek pořídíte nyní na našich stránkách umístěný v sekci umyvadlové baterie. Podívejte se na zcela nové kusy z této známé kategorie za extra cenu. Známý dodavatel Multi vám může poskytnout vysoce kvalitní výrobky. To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce však také další skvělé kousky značky Multi. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kousek Umyvadlová baterie Multi bez výpusti chrom MU271 od skvělé a známé značky Multi pořídíte u nás právě za výhodné peníze. Nabídky již od 469 Kč.