Sprchový kout 80×195 cm Ravak Chrome chrom matný 1QV40U01Z1

POZOR! Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu, jen nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru. Sprchový kout bez vaničky... více informací »
Sprchový kout 80x195 cm Ravak Chrome chrom matný 1QV40U01Z1
Značka: Ravak
8 577 Kč
Ověřit dostupnost
POZOR! Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu, jen nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru. Sprchový kout bez vaničky...

POZOR! Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu, jen nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru. Sprchový kout bez vaničky a barvou profilů v matném chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Otočný systém otevírání. Levá i pravá orientace.
Zlevněný produkt můžete nakoupit právě tu v kategorii sprchové kouty! Najděte si další kusy ve zmiňované sekci na pár kliknutí! U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další zboží od značky Ravak. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Ravak svým zákazníkům dodává vynikající sortiment. Udělejte si radost.

Velmi oblíbený kus Sprchový kout 80x195 cm Ravak Chrome chrom matný 1QV40U01Z1 od značky se zárukou kvality Ravak jde nakoupit již dnes za akční cenu. V současnosti pořídíte za cenu 8 577 Kč.