Sprchový kout 80×195 cm Ravak Chrome chrom lesklý 1QV40C01Z1

POZOR! Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu, jen nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru. Sprchový kout bez vaničky... více informací »
Sprchový kout 80x195 cm Ravak Chrome chrom lesklý 1QV40C01Z1
Značka: Ravak
6 050 Kč
Ověřit dostupnost
POZOR! Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu, jen nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru. Sprchový kout bez vaničky...

POZOR! Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu, jen nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru. Sprchový kout bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Otočný systém otevírání. Levá i pravá orientace.
Hodně prodávaný produkt Sprchový kout 80×195 cm Ravak Chrome chrom lesklý dostanete prostě tu na webu v sekci sprchové kouty. Mrkněte na ostatní produkty ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci. Náš sortiment je široký, mrkněte také na další skvělé kousky od výrobce Ravak. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Sprchový kout 80x195 cm Ravak Chrome chrom lesklý 1QV40C01Z1 od společnosti s úžasnou pověstí Ravak snadno naleznete ještě dnes za výhodnou cenu! Nyní nakoupíte za 6 050 Kč.