Polička Multi Ecoloc chrom ECO24

Tento kvalitní kus Polička Multi Ecoloc chrom získáte nyní tu v oblíbené sekci police a poličky. Vyhledejte si ještě jiné... více informací »
Polička Multi Ecoloc chrom ECO24
Značka: Multi
349 Kč
Ověřit dostupnost
Tento kvalitní kus Polička Multi Ecoloc chrom získáte nyní tu v oblíbené sekci police a poličky. Vyhledejte si ještě jiné...

Tento kvalitní kus Polička Multi Ecoloc chrom získáte nyní tu v oblíbené sekci police a poličky. Vyhledejte si ještě jiné produkty z naší sekce ve výprodejové akci.
SIKO série nástěnných doplňků Ecoloc nabízí přisávací doplňky bez vrtání a poškození obkladů. Přísavka na zdi drží pomocí vytvořeného vakua, které je vodotěsné a vzduchotěsné. Velkou výhodou systému Ecoloc je skutečnost, že přísavku lze snadno odstranit z povrchu zcela beze stopy. Po jejím očištění pod tekoucí vodou, je opět připravena k nalepení na jiné místo.Nástěnná polička Ecoloc nabízí snadnou a rychlou instalaci bez vrtání. Materiál: ABS, ocel pochromováno. Jak snadno se doplňky připevňují, můžete vidět ve videu níže.

Tento kvalitní a žádaný produkt Polička Multi Ecoloc chrom ECO24 od dodavatele kvalitních produktů Multi snadno můžete získat momentálně na našich stránkách v akci. Aktuálně za 349 Kč.