Dlažba Del Conca Timeline white 60×60 cm mat S9TL10

Mrazuvzdorná dlažba v bílé barvě v designu cementu a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S malými rozdíly v... více informací »
Dlažba Del Conca Timeline white 60x60 cm mat S9TL10
Značka: Del Conca
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Mrazuvzdorná dlažba v bílé barvě v designu cementu a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S malými rozdíly v...

Mrazuvzdorná dlažba v bílé barvě v designu cementu a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S malými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vhodné do kuchyně, kanceláří. Designový kousek Dlažba Del Conca Timeline white lze koupit snadno tady na našich stránkách v oblíbené sekci obklady. Připravili jsme pro vás parádní zboží ve zmiňované rubrice za super cenu! U zákazníků oblíbená značka Del Conca vám nabízí vynikající sortiment. Vždyť to vidíte sami! To však není vše, máme toho více. U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od značky Del Conca. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní kousek Dlažba Del Conca Timeline white 60x60 cm mat S9TL10 od společnosti s předním postavením na trhu Del Conca snadno najdete u nás právě v akci. Výhodně za cenu 1 399 Kč.