Dlažba Del Conca Timeline beige 60×120 cm mat SCTL11R

Tento skvělý výrobek Dlažba Del Conca Timeline beige můžete pořídit také tady u nás v oblíbené sekci obklady. Vyberte si vyjímečné výrobky z... více informací »
Dlažba Del Conca Timeline beige 60x120 cm mat SCTL11R
Značka: Del Conca
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Tento skvělý výrobek Dlažba Del Conca Timeline beige můžete pořídit také tady u nás v oblíbené sekci obklady. Vyberte si vyjímečné výrobky z...

Tento skvělý výrobek Dlažba Del Conca Timeline beige můžete pořídit také tady u nás v oblíbené sekci obklady. Vyberte si vyjímečné výrobky z této rubriky za parádní cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na další produkty od dodavatele Del Conca. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Rektifikovaná a mrazuvzdorná dlažba v béžové barvě v rustikálním designu o rozměru 59,6×119,5 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S malými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vhodné do kuchyně, kanceláří.

Tento velmi oblíbený produkt Dlažba Del Conca Timeline beige 60x120 cm mat SCTL11R od značky se zárukou kvality Del Conca seženete právě teď v nabídce skutečně výhodně. Aktuálně v akci od 2 199 Kč.