Dlažba Del Conca Stelvio bianco 60×90 cm mat SPSV10

Mrazuvzdorná dlažba v bílé barvě v imitaci kamene a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v... více informací »
Dlažba Del Conca Stelvio bianco 60x90 cm mat SPSV10
Značka: Del Conca
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Mrazuvzdorná dlažba v bílé barvě v imitaci kamene a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v...

Mrazuvzdorná dlažba v bílé barvě v imitaci kamene a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné do hal hotelů, obchodů a garáže.
Tento diskontní produkt Dlažba Del Conca Stelvio jde sehnat mimo jiné tady na našem webu v oblíbené kategorii obklady! Prozkoumejte ještě podobné produkty z této populární rubriky ve výhodné akci. Oblíbený dodavatel Del Conca pro své zákazníky dodává špičkové produkty

Tento vynikající výrobek Dlažba Del Conca Stelvio bianco 60x90 cm mat SPSV10 od skvělého výrobce Del Conca najdete na našich stránkách teď za parádní cenu. Produkt koupíte teď u nás za 1 799 Kč.