Více o nás

Naše společnost byla založena v roce 2011. Jsme společnost v ČR která tyto flexibilní obklady vyrábí a nabízí prostřednictvím e-shopu a sítě obchodních partnerů v jedinečných tvarech imitace kamene, skály, mini kamene, haklíku a tří provedení cihel okrasná, bouraná a stará. Navíc ke všem provedení cihel nabízíme také cihly rohové.

K dnešnímu dni jsme neměli žádnou reklamaci, protože si za kvalitou stojíme. Každý kus než jde do prodeje zákazníkovi, kontrolujeme počet, typ, barvu a kvalitu balení.

Navíc jsme zřídili tyto webové stránky, které se stále aktualizují pro vás zákazníky. Kde máme také poradnu co a jak řešit. Ideální je samozřejmě navštívit nás nebo naše smluvní obchodní partnery, kteří jsou proškoleni a seznámeni s aplikací obkladů. Navíc každý partner má přímo vzorník a vy si můžete vybrat přesně barvu a tvar dle vašich představ.

Lze je použít jako fasádní obklady při stavbě či rekonstrukci domu, tak i jako  obklady do interiérů, kam přinesou zajímavý design, honosný efekt a nezaměnitelné provedení.

Nabízíme nejen flexibilní kamenné obklady, ale i odborné poradenství, profesionální přístup, popřípadě i realizaci nalepení a dopravu. Navíc nabízíme i další produkty, které mohou doplnit a rozšířit náš sortiment k flexibilním kamenným obkladům. Potřebujete získat další informace?

Neváhejte kontaktovat nás nebo naše partnery a my Vám rádi poradíme protože:Prodejna Vítkovice (25)

Tyto flexibilní kamenné obklady  splňují mnohá kritéria a stále více architektů a stavebníků je využívá už při projektování výstavby nových bytových domů. Budeme velice potěšeni, když i vy se rozhodnete pro tento výrobek a věříme, že vám naše nové flexibilní kamenné obklady přinesou další možnosti nabídky pro vaše klienty.

Kamenné obklady jsou vyrobeny z drceného mramoru a přírodního křemičitého písku speciální technologií. Po nalepení se propojí speciální složka díky které drží obklad pohromadě a je možno ho ohýbat, stříhat a flexibilní lepidlo. Tímto procesem obklad zkamení. Je pro něj charakteristická lehkost, ohebnost, pružnost, odolnost, stálobarevnost, flexibilita. Jedná se o jedinečný a unikátní obklad ktrý si najde své příznivce. Jsou omyvatelné, odolné proti mrazu i teplu, paropropustné a mohou se stříhat nůžkami. Díky jejich ohebnosti jsou vhodné na plochy tvarované, zaoblené, kulaté i hranaté např. rohy. Nejčastěji se používají jako ozdobné sokly nově zateplených budov a pro renovaci všech betonových ploch. Jejich velkou výhodou je, že po nalepení a vytvrzení vytváří ochrannou vrstvu obkládané plochy.

MOŽNOSTI LEPENÍ 1

Lepí se flexibilním lepidlem na obklady a po nalepení na plochu ztvrdnou. Ve výrobě jsou vyrobeny v tloušťce 2-4 mm v pravidelných rozměrech jako ozdobné cihly, staré cihly anglický styl, pásky nebo v nepravidelných rozměrech jako štípaný a lámaný kámen, mini kámen, skála, velmi stará cihla, haklík a další možné tvary. Každý kus obkladu má ochrannou fólii proti ušpinění samotným lepidlem při aplikaci. Dodávají se v širokém barevném provedení. Po dohodě je možné dodat individuální barvu při odběru od 100m2Podívejte se na návod.

Uplatnění najdou ohebné kamenné obklady na mnoha venkovních i vnitřních plochách např. sokly, průčelí, sloupy, komíny, vjezdy, oblouky, krby ale i barové pulty. Je možné s nimi obložit i dřevěné plochy. Pro svou pružnost a nízkou hmotnost jsou velice vhodné na jakékoli plochy. Výjimkou jsou koupelny a wellness, kde doporučujeme lakovat.

Nabízíme vám flexibilní kamenné obklady v základních 35 odstínech a v 9 tvarech tj. 315 vzorů provedení jako jediní ve světě. 

Prohlédněte si náš vzorník.

Náš tým je vám k dispozici. Rádi Vás navštívíme pro přesnější informace a přivezeme vzorky pro posouzení.  Nabízíme speciální ceny pro stálé stavební odběratele, kteří tento materiál dále používají.

Nejčastější použití a názvy: ohebný obklad, obklady na krby, kamenný obklad na fasádu, kamenný obklad do interiéru, flexi obklad, obklady z přírodního kamene, ochranný obklad, exklusivní obklad, levný obklad, prostě TOP VÝROBEK.

V případě vašeho zájmu nebo jakéhokoli dotazu nás  kontaktujte nebo objednejte katalog. Děkujeme, pokud jste se rozhodli používat naše nové unikátní flexibilní kamenné obklady, flexi obklad, ohebný kámen,kamenná dýha, flexi slate, flexible stone,flexible tile, flexible brick, slate veneer.