Systémové řešení ochrany fasád a soklů

Mnoho lidí si myslí že flexibilní kamenné obklady jsou marmolit, musíme se zdůraznit, že s marmolitem nemají nic společného. Marmolit se natahujete zednickou stěrkou, kdežto flexi obklady se lepí jednotlivě, co je ale hlavní, že u našich obkladů po zimě neřešíte popraskanou strukturu omítky fasád či soklů. Flexi obklady při mrazech nepraskají, odolávají a tím se neodlepí od zdi jako jiné materiály např. právě marmolit nebo keramické obklady. Velký rozdíl je i v tom, že naše obklady jsou vyrobeny z přírodních materiálů a tím jsou paropropustné a nemění svůj tvar. Marmolit nebo klasické obklady paropropustné nejsou a proto, když za ně zateče voda tak v zimě praskají a odlepí se ode zdi. Navíc pokud vám neodborně natáhne nebo nalepí klasický obklad, zedník či obkladač, prasknutí obkladu po zatečení vodou je stoprocentní. To se u našich obkladů nemůže stát i v případě neodborné aplikace laikem.

fasády (7)fasády (4)fasády (3)

Našimi flexibilními kamennými obklady si můžete být jistí stoprocentní jakostí a kvalitou. Víme, že novou fasádu nebo sokl či zdivo neřešíte každý den, proto vám nabízíme celkové řešení. Jsme jediní, kteří vám mohou nabídnout odlehčenou povrchovou úpravu zateplených či nezateplených soklů, fasád a to tvary skály, kamene, mini kamene, haklíku nebo tří druhů provedení cihel. Váha obkladu je 4,5 kg na 1 m² bez lepidla.

Od 2017 nabízíme nový produkt a to polyuretanové zateplovací stavební desky s drážkou pro naše obklady. Stavební desky mají zámek který zamezí vytvoření spáry při montáži na zdivo.

Provedení samotné fasády nebo soklu flexibilními obklady, flexi obklad,ohebný kámen,kamenná dýha, flexi slate, flexible stone,flexible tile, flexible brick, slate venee vám udělá dekorativní provedení, které nemá nikdo jiný. Provedení obkladů a systém lepení je takový, že každá budova či nemovitost, kde se použije flexi obklad je originál a není možné mít dva stejné. Toto systémové řešení pro ochranu vašich fasád, soklů, zídek, plotů a zdí je ideální proti povětrnostním podmínkám. Velmi dobře se po obkladech pnou i dekorační rostliny například psí víno, přitom obklad stále dýchá díky paropropustností.

fasádyfasády (8)nasi partneri prace (6)

Jeho samotná údržba je velmi jednoduchá, v případě zašpinění se provádí jednoduše ostřikem a to tlakovou hadicí tzv. wapkou. Obklad má i další výhody, jedna z nich je ochranná funkce proti propíchnutí nebo oděru, např. když někdo hrubě odloží své kolo o zateplení nemusíte se bát, že vám řídítky propíchne nebo poškodí obklad. Dalšími výhodami je to, že u nás můžete koupit i jeden kus. Navíc garantujeme i barevné provedení, když se rozhodnete za 5 let a budete chtít pokračovat s obložením dalších ploch tak nikdo nepozná rozdíl. Můžeme říci že, naše obklady jsou i ekologické a to z důvodu že jsou použity jen přírodní materiály jako drcený mramor, štěrky a akrylátové pojivo, které je po nalepení nahrazeno flexibilním lepidlem proto obklad zkamení.

nákres postupu fasádnasi partneri prace (4)krby (9)

Chtěli bychom ještě dodat, že po nalepení flexibilní obklad na zateplenou strukturu odolají i vyšším teplotám. Například po nahřátí plamenem se vám, dříve bude topit samotný polystyrén za obkladem než flexi obklad.  Obklad se dá lepit na EPS a XPS ale hlavně i na jiné materiály jako jsou OSB desky a jiné struktury, kde je ale nutné dát i samotnou mřížkovou tkaninu tzv. perlinku. Při použití jiné technologie lepení je možno flexibilní obklady použít k nalepení i na nesavé materiály, ale o tom příště.

Naše nabídka flexi obkladů je 70 barev a 11 tvarů. Samotná aplikace lepení i pro velmi nezkušené. Výhodou je difúzní otevřenost a to, že díky překryvné fólii je možné vyspárovat mezery, aniž by se ušpinil povrch obkladu.

173a168a160a107a

Cenová nabídka je 459 Kč/1m² do 50m2, 447 Kč/1m² nad 50m² a 435 Kč/1m2 nad 150m2.

Navštivte naše vzorkové prodejny (SHOWROOMY) našich obchodních partnerů a to v Ostrava, Opava, Kravaře a Jihlava.

Jsme jediní v České republice s těmito novými a jedinečnými obklady. Chtějte kvalitu za dobrou cenu.