Obklady do interiéru

Proměňte svůj interiér domu nebo bytu v útulný domov.

Zdá se vám váš interiér poněkud nudný, zastaralý a okoukaný? Rádi byste něco změnili a vylepšili? Pokud chcete inovativní změnu pojmout originálně a stylově, neomezujte se jen na novou výmalbu a klasické tapety.

Dnes vám nabízíme možnost jak stěnu v interiéru ozvláštnit a dodat jiný atypický lepší vzhled. Jak to udělat? Vyzdobte svůj interiér flexibilními kamennými obklady do interiéru.

Uplatnění najdou tyto ohebné kamenné obklady, flexi obklad,ohebný kámen,kamenná dýha, flexi slate, flexible stone,flexible tile, flexible brick, slate venee, flexi obklady na mnoha vnitřních plochách např. soklíky, sloupy, komíny uvnitř místností, oblouky, krby ale i barové pulty. Je možné s nimi obložit i dřevěné plochy jako jsou OSB desky, dřevotříska a jiné materiály sádrokarton, kov, plech, plast.

interier (7)interier (6)interier (5)

Pro svou pružnost jsou velice vhodné na jakékoli plochy v domě i bytě. Proměňte svůj domov díky naším flexibilním obkladům na zajímavé stěny v interiéru, ať už je použijete celoplošně nebo jen jako zajímavý detail.

Nabízíme vám obklady vnitřních stěn, tvaru skály, kamene, haklíku, pásků, nebo cihly ve třech provedeních jako okrasná cihla, bouraná cihla, ale i jako stará cihla. Lze jimi vytvořit obložení či je použít ke zvýraznění jedné z interiérových stěn nebo její části.

Tyto flexibilní obklady, které jsou věrnou imitací a vypadají velice věrohodně. Jedná se o přírodní obklad, vyrobený z drceného mramoru a štěrků, jsou cenově dostupnější a mají nižší celkovou váhu než klasické obklady. Navíc aplikace lepení je tak jednoduchá že ji zvládne i úplný laik obkladač.

interier (4)interier (3)interier (2)

Obklady v místnostech by vždy měly ladit s celkovým charakterem interiéru, proto je potřeba tvar obkladu a barvu pečlivě vybírat. Flexibilní obklady můžete použít do kterékoliv místnosti, možnosti jsou v podstatě neomezené.

V obývacím pokoji jimi můžete obložit třeba stěnu za televizorem nebo sedací soupravou, stejně tak v ložnici můžete obložit stěnu za postelí. Můžete si udělat jen třeba dekorativní prostor. Zajímavým dekorativním prvkem je i obklad kolem vstupních prostor do místností. Jestliže nemáte dveře, ale společný prostor dělí otvor jím určeným, můžete jej rovněž obložit. Hodí se i do chodeb, předsíní apod.

interier (1)interierinterier (8)

Použití je široké i vzhledem k pestré škále tvarů a odstínu obkladů. Široká paleta barevných odstínů a různých možností ukládání nabízí vytvoření interiérové stěny podle vašich snů.

Chytré nápady někdy bývají neuvěřitelně jednoduché. Stačí pár ohebných obkladů, flexi obkladů a vzhled vaší jednobarevné stěny a tím celé místnosti se změní k nepoznání.