Objednávka vzorníku

Vyplňte objednávku níže a my vám zašleme náš katalog s kompletním vzorníkem v krabici. Předmětem zapůjčení bude vzorník obkladů včetně propagačního manuálu v hodnotě 500 Kč.

vzorník

Vzorník obkladů a manuál bude zapůjčen oproti kauci ve výši 500 Kč pro smluvní firmy. Doba zapůjčení vzorníku a manuálu bude na dobu určenou samotným půjčujícím. U smluvních partnerů je navíc automaticky kauce vrácena po celkové objednávce nad 500 m2 a vzorník a manuál zůstává vašim majetkem. Zaslání vzorníku a manuálu hradí smluvní partner dopravci dobírkou 630 Kč, při vrácení vzorníku je kauce 500 Kč + doprava 130 Kč zaslána zpět na účet smluvnímu partnerovi.

Vzorník obkladů a manuál bude zapůjčem oproti kauci ve výši 500 Kč pro ostatní zákazníky. Doba zapůjčení vzorníku a manuálu bude na dobu určenou samotným půjčujícím, maximálně 3 měsíce. Zaslání vzorníku a manuálu zákaznikům hradí zákazník dopravci dobírku 630 Kč, při vrácení vzorníku je kauce 500 Kč + doprava 130 Kč zaslána na účet zákazníka.
Při vrácení vzorníku prosíme o zaslání Vašeho čísla účtu pro vyplacení kauce.

V případě že jste si vybrali barevný vzor je možné zaslat konkrétní kus v ceně 10Kč poštou a ceny poštovného na dobírku.

V případě jakéhokoliv dotazu nám neváhejte zavolat na číslo: +420 739 168 411, +420 739 051 513.

Jméno: *

Příjmení: *

Telefon: *

Email: *

Firma:

Ulice a číslo popisné: *

Město: *

PSČ: *

Stát: *

Poznámka k objednávce

Opište kód z obrázku: captcha