NOVÝ PRODUKT RT DESKY K FLEXIBILNÍM OBKLADŮM

NOVÝ PRODUKT RT DESKY K FLEXIBILNÍM OBKLADŮM

Vážení obchodní partneři,
jak jsme slíbyli máme pro vás další rozšíření produktů, k flexibilním kamenným obkladům.

PRODEJNÍ CENÍK 2017 PDF

Od 1.2.2017 jsme rozšířili spolupráci na prodej o RT DESKY které jsou ideálním doplňkem, k našim flexibilním kamenným obkladům.

Magneziová (MgO) deska plně nahradí současně používané materiály, zejména sádrokartonové desky, dřevovláknité desky, třísko-cementové a jiné obkladové desky, překližky atd. V zahraničí známá jako magnesium oxide board, u nás Mgo hořčíková deska plně nahrazuje tradiční materiály.

Naše společnost nabízí od 1.2.2017 nový výrobek (RT DESKY) v různých tloušťkách a i po kusech.

Navíc nabízíme prodej hotových panelů s povrchovou úpravou našimi flexibilními obklady. Toto zboží je ale na objednávku z důvodů požadavku nalepení konkrétního obkladu, tvaru a metráže délky a výšky panelů. Nalepení funguje tak že se panely namontují nebo přilepí na konkrétní zeď a dochází jen k dolepení obkladů přes spoj RT desek.RT deska (Mgo deska) je stavební deskou nové generace. Magnesiová deska je vyrobena pomocí nejmodernějších ekologických technologií z přírodních materiálů. Plně nahradí současně používané materiály, zejména sádrokartonové desky, dřevovláknité desky, třísko-cementové a jiné obkladové desky, překližky a ostatní vodě-odolné a nehořlavé obkladové materiály.

RT deska – deska z oxidu hořečnatého je vhodná zejména pro:
₪     obklady stěn, stropů, podhledů, dělících příček
₪     protipožární stěny, podlahy, stropy
₪     žáruvzdorná ochrana nosných konstrukcí
₪     odhlučňovací příčky, dveře
₪     fasádní opláštění, exteriérové a interiérové obklady
₪     záklop střech pro asfaltové krytiny

RT deska se vyznačuje především svými univerzálními vlastnostmi:

  • nehořlavost (zařazena do třídy A1 – nehořlavá, navíc nemá povrchovou zápalnost)
  • schopnost odrážet teplo
  • voděodolnost (po několika dnech ponoření ve vodě a následném vyschnutí deska neztrácí své vlastnosti)
  • odolnost proti chemikáliím ( kyselině fluorovodíkové, kyselině chromové, sodě, petroleji, alkáliím, minerálním olejům, destilované vodě a jiným škodlivým látkám.)
  • odhlučnění (odhlučňovací příčky, dveře)
  • odolnost vůči plísním a hmyzu
  • zdravotní nezávadnost (neobsahuje uhlík, Formaldehyd, Benzen, organická rozpouštědla, olej, soli těžkých kovů, asbest, toxické prvky)
  • deska je odolná, nerozpíná se, nedrolí se, nedeformuje se, neexpanduje ani se nezkracuje
  • deska je vyrobena z přírodních materiálů

Magnesiové RT desky se snadno instalují. Vychází se především ze všech známých postupů obkladů deskových materiálů, tedy instalace ocelových a dřevěných roštů na stropy i stěny. Na montáž není třeba speciálního nářadí ani nástrojů. Desku lze snadno řezat, vrtat a upravovat.
RT desky je možno následně velmi snadno jakýmkoliv způsobem povrchově upravovat, tedy nanášet barvy, laky, lepit folie, tapety, sklo, podlahové krytiny nebo jiné obkladové panely.

Ale hlavní je že, se na tyto desky dají aplikovat naše flexibilní kamenné obklady, a zákazníkovi můžete dodat již hotový panel třeba na sokl domu, který jen přilepí nebo přišroubuje. Jednoduchá aplikace montáže.

Proč používat magnesiovou RT desku?
RT deska je jednoznačně unikátní produkt. Byla vyrobena, aby eliminoval nejsložitější problémy, které řeší architekti, inženýři, developeři a spotřebitelé dnes a denně: tj. oheň, voda, hmyz, hniloba, plíseň a toxiny. Výrobky z RT desky jsou odolné ohni, vodě, hmyzu; jsou nehořlavé, nevznětlivé, jsou
nenapadnutelné hnilobou nebo plísněmi a jsou neovlivnitelné hmyzem a dřevními škůdci, jsou naprosto netoxické. RT deska je minerální produkt, bez obsahu toxinů jako je azbest, formaldehyd nebo oxid křemičitý, je vyráběn při teplotách kolem 30 st. C, a je považován za tzv. zelený produkt.

Při použití magnesiové RT desky se nemusíte obávat změn v důsledku vlhkosti a UV záření, deformace, puklin a hniloby, způsobené vodou, plísní, a toxiny. Skladování a manipulace s magnesiovou RT deskou je jednoduchá. Nevyžaduje tolik pozornosti a opatrnosti jako jiné výrobky. Desky mohou být skladovány v poloze horizontální i svislé. Desky je třeba chránit před mechanickým poškozením. RT desky lze skladovat i ve venkovním prostředí. Doporučuje se zajistit ochrana  před znečištěním. RT  desky  musí  být skladovány  na  vyrovnaném a plném  podkladu.
RT deska může být například ponořená po delší dobu ve vodě, bez zjevné dimenzionální vady nebo jakéhokoli poškození, a vyluhuje vodu rychleji, takže nehrozí žádné napadení hnilobou či plísní. RT deska homogenní výrobek, tak se nemusíte obávat jakéhokoli rozvrstvení. Je bezpečná při instalaci, ne-li bezpečnější než jakého-li jiné typy materiálů dostupné na dnešních trzích. RT deska je založená na minerální bázi, bez karcinogenních látek, oxidu křemičitého a je absolutně netoxická. RT deska naprosto bezpečná, jak pro uživatele, tak pro montéry, nebo jiné instalující pracovníky.

Rozměry RT desek:
Standartně jsou desky dodávány v plošném rozměru 1220 x 2440 mm a v tloušťkách 3 – 20mm. Při větších objednávkách však lze dohodnout i jiné rozměry, přičemž maximální délka desky je 3150 mm a šířka 1450mm.

 Tabulka srovnání vlastností RT desek s dalšími deskovými materiály dostupnými na trhu:

Hodnota RT deska® Cementová deska Překližka Sádrokartonová deska O.S.B. deska
Šíření plamene 0 0 Vysoká Nízká/ 15 Vysoká
Šíření kouře 0 0 Vysoká Nízká Vysoká
Odolnost proti plísním ANO ANO NE NE NE
Odolnost proti škůdcům ANO ANO NE ANO NE
Tepelná vodivost 0.47 0.8 1.2 0.9 1
Nárazu – vzdornost Vysoká Střední Vysoká Nízká Střední
Hořlavost Nehořlavý Nehořlavý Hořlavý Mírně Hořlavý Hořlavý
Struktura ANO NE ANO NE ANO
Vliv na životní prostředí Dobrý Dobrý Dobrý OK Méně dobrý
Vliv mrazu Dobrý Dobrý Dobrý Méně dobrý Dobrý
Povrch          
Interiér Spárování/malba Dodatečné obložení Dodatečné obložení Spárování, tmelení/malba Dodatečné obložení
Exteriér Omítka nebo obklad N/A Lepidlo, perlinka omítka nebo obklad N/A Lepidlo, perlinka omítka nebo obklad

V případě zájmu o rozšíření sortimentu materiálů prodeje o tyto RT DESKY nás kontaktujte.

Pro smluvní obchodní partnery nabízíme zajímavé nákupní ceny.

Nezařazené