Welcome

Snímek1

THIS MAN flexibilní kamenné obklady ,,Assembly unit flexible elastic stone facings“ splňují mnohá kritéria a stále více architektů a stavebníků je využívá už při projektování výstavby nových bytových domů. Budeme velice potěšeni, když i vy se rozhodnete pro tento výrobek a věříme, že vám naše nové flexibilní kamenné obklady přinesou další možnosti nabídky pro Vaše klienty.

distribuce-2

Kamenné obklady jsou vyrobeny z drceného mramoru a přírodního křemičitého písku speciální technologií. Po nalepení se propojí speciální složka díky které drží obklad pohromadě a je možno ho ohýbat stříhat a flexibilní lepidlo. Tímto procesem obklad zkamení. Je pro něj charakteristická lehkost, ohebnost, pružnost, odolnost, stálobarevnost, flexibilita.  Jedná se o jedinečný a unikátní obklad ktrý si najde své příznivce. Jsou omyvatelné, odolné proti mrazu i teplu, paropropustné a mohou se stříhat nůžkami. Díky jejich ohebnosti jsou vhodné na plochy tvarované, zaoblené, kulaté i hranaté např. rohy. Nejčastěji se používají jako ozdobné sokly nově zateplených budov a pro renovaci všech betonových ploch. Jejich velkou výhodou je, že po nalepení a vytvrzení vytváří ochrannou vrstvu obkládané plochy.

Lepí se flexibilním lepidlem na obklady a po nalepení na plochu ztvrdnou. Ve výrobě jsou vyrobeny v tloušťce 2-4 mm v pravidelných rozměrech jako ozdobné cihly, staré cihly anglický styl, pásky nebo v nepravidelných rozměrech jako štípaný a lámaný kámen, mini kámen, skála, velmi stará cihla, haklík a další možné tvary. Každý kus obkladu má ochrannou fólii proti ušpinění samotným lepidlem při aplikaci. Dodávají se v širokém barevném provedení. Po dohodě je možné dodat individuální barvu při odběru od 100m2. Podívejte se na návod.

popis-2 Uplatnění najdou ohebné kamenné obklady na mnoha venkovních i vnitřních plochách např. sokly, průčelí, sloupy, komíny, vjezdy, oblouky, krby ale i barové pulty. Je možné s nimi obložit i dřevěné plochy. Pro svou pružnost a nízkou hmotnost jsou velice vhodné na jakékoli plochy. Výjimkou jsou koupelny a wellness, kde se musí lakovat.

Nabízíme vám flexibilní kamenné obklady v základních 70 odstínech a v 11 tvarech tj. 770 vzorů provedení jako jediní ve světě. Tyto obklady vyvážíme do zahraničí – Kanada, USA, Rusko, Polsko, Španělsko, Německo. Prohlédněte si náš vzorník.

Náš tým je vám k dispozici. Rádi Vás navštívíme pro přesnější informace a přivezeme vzorky pro posouzení.  Nabízíme speciální ceny pro stálé stavební odběratele, kteří tento materiál dále používají.

V případě vašeho zájmu nebo jakéhokoli dotazu nás kontaktujte nebo objednejte katalog. Děkujeme, pokud jste se rozhodli používat naše nové unikátní flexibilní kamenné obklady.

Zasílání novinek

Zde máte možnost přihlásit se k odběru novinek. Informační e-maily zasíláme maximálně 1x – 5x za rok. Budete informováni o akčních nabídkách, soutěžích a dalších důležitých informacích týkajících se chodu našeho internetového obchodu. Z odběru novinek se můžete na tomto místě také kdykoliv odhlásit.

K přihlášení nebo odhlášení použijte tento odkaz  flexi@assemblyunit.cz